Medeniyet Vakfı Mezunlar Buluşması Kızılcahamam’da Gerçekleşti
Arşiv Duyurular Foto Galeri Genel Gündem Yazarlar

Medeniyet Vakfı Mezunlar Buluşması Kızılcahamam’da Gerçekleşti

Medeniyet Vakfı bünyesinde faaliyetlerine devam eden ve farklı üniversitelerden öğrencileri bünyesinde barındıran “Genç Medeniyet”in her sene düzenlediği “Geleneksel Mezunlar Buluşması” bu sene Kızılcahamam Eliz Otel’de gerçekleştirildi.

Ankara’da üniversite eğitimlerini alıp Türkiye’nin farklı kentlerinde hayatına devam eden 45 mezunumuzun katıldığı program Ebubekir Sıddık Solmaz’ın, buluşmanın mahiyetini ve programın içeriğini sunmasıyla başladı. Ardından Vakıf Başkanımız Ömer Küçükağa ile Mütevelli Heyeti üyelerinde İbrahim Hakkı Toprak kısa birer selamlama konuşması yaptılar. Sosyal tesislerde çeşitli etkinliklerle eğlenceli vakit geçirilerek günün yorgunluğu atıldı. Akşam düzenlenen programda mezunların eğitim sürelerinde birlikte yaptıkları eğitimler ve aktiviteleri içeren bir slayt gösterisi izlendi. Akabinde Ömer Küçükağa hocamız gelen sorularla birlikte bizlere anılarını anlattı.

Pazar günü sabah kahvaltısının ardından Soğuksu Milli Parkında doğa yürüyüşü yapıldı. Akabinde 2018-2019 eğitim yılı kapsamında yürütülen faaliyetler konuşuldu. Mezunların verdiği tavsiyelerle beraber, mezunlar buluşmasının değerlendirmesi yapıldıktan sonra program sona erdi.


GRUBA KATIL