Genç Birikim dergisinin Aralık 2023 (258’inci) sayısı çıktı.
Arşiv Duyurular Foto Galeri Genel Gündem Son Sayımız

Genç Birikim dergisinin Aralık 2023 (258’inci) sayısı çıktı.

Gündemdeki konu ve olayları İslamî bakış açısıyla değerlendiren Genç Birikim dergisinin Aralık 2023 (258’inci) sayısı çıktı.

Bu sayıda, araştırmacı yazar Ali Kaçar, “İşgalci Rejim Sadece Güçten Anlar!” başlıklı yazısında; Türkiye’nin Siyonist İsrail ile hemen siyasi, askeri, istihbari ve ticari ilişkilerini kesmesi gerektiğini ifade etmiş.

Bu ay dosya konusu, “Filistin, Kudüs, Gazze, Mescid-i Aksa” olarak belirlenmiş. Cefai Demirel, Emrah Doğru, Erdal Bayraktar, Erdal Tuğrul, Fatih Pala, Rüveyde Bera Pala, Sercan Akbayrak, Sümeyye Demirci,  “7 Ekim Aksa Tufanı” çerçevesinde Filistin konusunu değişik açılardan ele almışlar.

Ayrıca Filistinli Yazar Musa Akkari ile “Filistin, HAMAS ve Aksa Tufanı Operasyonu” hakkında yapılan röportaj, İsmail Ceylan’ın “Filistin’in Geleceği İçin Bir Yol Haritası” başlıklı çevirisi ve Dr. Mehmet Sürmeli’nin “Rabbani Ulema’nın Vasıfları” makalesinin üçüncü bölümü de dergide yer almış.

Biz de sizlere bir Genç Birikim dergisi alarak okumanızı tavsiye ediyor ve dergiye, yayın hayatında başarılar diliyoruz.

www.gencbirikim.net

gencbirikimdergisi@gmail.com

GRUBA KATIL