Siyonist İsrail’e Aksa Tufanı Operasyonu
Arşiv Duyurular Foto Galeri Genel Gündem

Siyonist İsrail’e Aksa Tufanı Operasyonu

AKSA TUFANI

Filistinli Mücahidleri, bugün sabahleyin Siyonist terör örgütü İsrail’e yönelik başlattıkları operasyondan dolayı tebrik ediyoruz.
Bu operasyonda, Cenab-ı Hakk’ın kendilerine yardımcı olmasını gönülden diliyoruz.
Bu operasyon sıradan bir operasyon değil, şimdiye kadar ırkçı işgalci Siyonist rejiminin karşılaşmadığı, karşılaşmayı da hiç beklemediği bir operasyondur. Rabbimiz yardımcıları olsun.
Bu operasyon, dünyanın en güçlü olduğu söylenen istihbarat örgütü Mossad’ın ve modern olduğu iddia edilen Demir Kubbe Hava Savunma Sistemi’nin büyülü tılsımının yerle bir edildiği bir operasyondur.
Filistinli Müslümanların başlattığı bu operasyon, başta Siyonist ve Küresel işgalci kafir güçlere korku verirken, masum ve mazlum halklara da umut vermiştir.
Bu operasyon ve Mescid-i Aksa’yı ölümüne savunan Filistinliler, sadece Mescid-i Aksa’yı korumuyorlar aynı zamanda ümmetin de onurunu koruyorlar.
Ne mutlu onlara!
Kassam Tugayları 20 dakika içerisinde 5 bin füze ve roket atmıştır. Ve aynı zamanda çeşitli bölgelerden içeri sızarak göğüs göğüse çatışmaya girmişlerdir. Gelen haberlere göre Siyonist İsrail’in işgal ettiği topraklarda 14 ayrı yerde çatışmalar halen devam etmektedir. Siyonistlerin işgalindeki yerleşim yerlerinde sokak sokak, mahalle mahalle çatışılmaktadır. Aralarında generallerin -Nemrut Eloni- de bulunduğu onlarca Siyonist askerin esir alındığı, zırhlı araçların, tankların ele geçirildiği, hatta Gazze Şeridi’nin güneydoğu sınırındaki İsrail’e ait Kerem Ebu Salim Sınır Kapısı ve çevresindeki askeri noktanın da ele geçirildiği gelen haberler arasındadır.
Eli kanlı katil Herzog, İsrail’in zor bir süreçte geçtiğini belirtirken, diğer katil Netanyahu ise ‘savaştayız’ diyor. Şimdiye kadar yaptıkları saldırıları/baskınları, uluslararası kurum ve kuruluşlarla ve işbirlikçi normalleşen ülkelerin de destek ve yardımıyla neredeyse her gün savaş boyutunda gerçekleşmiştir. Siyonist kanal 12 Tv’si ve Yedioth Ahronoth gazetesine göre İsrail’in orta ve güneyindeki yerel havaalanları ticari ve eğlence amaçlı kullanıma kapatılmış ve savaş uçakları bile tırlarla başka güvenli yerlere kaçırılmıştır.
Birileri çıkıp ileri geri konuşarak, bu operasyonla Hamas, Siyonistlere, Filistinlilere yönelik katliam gerçekleştirme fırsatını vermiştir. Evet, bu olaydan sonra Siyonistler katliam gerçekleştirebilir. Hem de acımazsızca! Ama zaten her gün bir şekilde katliam yapmıyorlar mı? Gün geçmiyor ki, hayatının baharında olan gençlerden 2, 3, 5 kişi katledilmiyor mu? Yerleşim yerlerine her gün baskınlar yapılarak talan edilen evlere Siyonistler yerleştirilmiyor mu? Yani Siyonistlerin öldürmek için bahaneye ihtiyaçları mı var? Siyonistler tarafından her gün baskın, katliam gerçekleştirilmiyor mu?
Ya Mescid-i Aksa’ya yönelik yapılan saldırılar?
Siyonist katillerin eşliğinde neredeyse her gün Mescid-i Aksa’ya baskınlar düzenlenmiyor mu? Daha yeni Sukot denilen bayram dolayısıyla gerçekleştirilen baskınlar unutulabilir mi? 1500 civarında Siyonist Mescid-i Aksa’ya baskın düzenlemiş ve Filistinler ise zorla, güç kullanılarak Mescid-i Aksa’dan uzaklaştırılmıştır.
Kısacası Filistinliler, zaten her gün yavaş yavaş öldürülüyorlar! Bu operasyondan sonra da öldürülebilirler, ama hiç olmazsa Siyonist katillere ve arkasındaki küresel ve bölgesel işbirlikçi güçlere, kolay ölmeyeceklerini, direnerek ve intikam alarak öleceklerini göstermiş oluyorlar.
Mescid-i Aksa ilk kıblemizdir deyip Siyonistlerle iş birliği yapanlara inad destansı bir mücadele vererek ölmeyi tercih ediyorlar.
Filistinli Müslümanların kaybedecekleri neleri kaldı ki?
Umudumuz ve temennimiz bu operasyonun en azından Siyonist zulmü geriletmesidir. Bu bir gediktir ve arkası da gelecektir İnşaallah!
Kavli ve fiili dualarımız Filistinli Müslümanlarla!..
Ne mutlu onlara!
GENÇ BİRİKİM

GRUBA KATIL