Genç Birikimin Geleneksel Pikniği Yapıldı
Arşiv Duyurular Foto Galeri Genel Gündem

Genç Birikimin Geleneksel Pikniği Yapıldı

Genç Birikim olarak her yıl düzenlediğimiz ve artık bir gelenek haline gelen pikniğimiz 26 Haziran Pazar günü Ankara Pursaklar Karaköy Mesire Alanında gerçekleşti.
Geniş bir katılımla gerçekleşen piknik sabah kahvaltısıyla başladı. Cefai Demirel kardeşimizin yaptığı kısa bir hoşgeldiniz ve sunuş konuşmasının ardından pikniğimiz spor etkinlikleriyle (voleybol ve futbol turnuvası, halat çekme, doğa yürüyüşü) devam etti.
Öğle namazı eda edildikten ve İslami marşlardan sonra öğle yemeğini müteakip kısa bir program yapıldı. Program Kur’an-ı Kerim tilaveti ve mealinin okunmasıyla başladı. Arkasından Ali Kaçar Abimiz kısa bir sohbette bulundu.
Daha sonra futbol ve voleybol turnuvası öğleden önce kaldığı yerden devam etti. Katılımcılar Rabbimizin bize bahşettiği doğada yürüyüş yaparak, dinlenerek, sohbet ederek hoşça vakit geçirdiler.
İkindi namazının ardından karpuz ikramıyla piknik sona erdi.
Pandemi ve kısıtlamalardan sonra güzel bir organizasyonla bizleri bir araya getiren Rabbimize şükürler olsun. Emeği geçen tüm kardeşlerimize ve davetimize icabet ederek pikniğimize katılanlara teşekkür ediyoruz.

Piknik etkinliğimizden kareler:

 

 

GRUBA KATIL