Siyonist, Evanjelist Yahudi Blinken Kovulmalıdır!..
Arşiv Yazarlar

Siyonist, Evanjelist Yahudi Blinken Kovulmalıdır!..

Biz Müslümanlar, hatta -dini, dili, ırkı farklı da olsa- bütün mazlumlar olarak ABD’yi tanıyoruz.

Bizler ABD’yi, Afganistan’da; ölüm tarlalarına dönüştürülen Mezar-ı Şerif’de, Cenk Kalesi’nden tanıyoruz.

Bizler ABD’yi, Irak’ta Ebu Gureyb’deki insanlık dışı işkencelerinden, çocuk, kadın, yaşlı ve cami, okul, hastane, ambulans ayırmaksızın Felluce’de binlerce masumu katletmesinden tanıyoruz.

Bizler ABD’yi, İŞID adı altında Suriye’yi parçalayarak yeni bir İsrail kurmak için terör örgütü PKK/YPG’yi desteklemesinden, eğitmesinden ve silahlandırmasından tanıyoruz.

Bizler ABD’yi, Türkiye’de 27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül darbelerinden ve Kahraman Maraş, Çorum, Malatya’da Hamid Fendoğlu olaylarından tanıyoruz.

Bizler ABD’yi, 1948’lerden beri 1967 6 gün savaşı ile 1973 Yom Kippur savaşından, Batı Beyrut (Haziran 1982), Sabra ve Şatilla (Eylül 1982), Hz. İbrahim Camii (Şubat 1994), Kana (Nisan 1996), Cenin (Nisan 2002) Şeyh Ahmed Yasin (Mart 2004), Abdülaziz Rantisi (Nisan 2004) Gazze (Mart 2008), II. Gazze (27 Aralık 2008), Refah Mülteci Kampı katliamlarından tanıyoruz.

Bizler ABD’yi, Ortadoğu’da işbirlikçi gerici bölge ülke yöneticileri; kralları, şeyhleri, sultanları, laikleri, demokratları, halka rağmen destekleyerek iktidarda kalmalarını sağlamalarından tanıyoruz.

Bizler ABD’yi, halkın iradesiyle iktidara gelen Muhammed Mursi’yi darbe ile devirdikten sonra içeriden zehirlenerek katledilişinden tanıyoruz.

Bizler ABD’yi, Vietnam’dan, Laos’tan, Kamboçya’dan ve Hiroşima’dan, Nakazaki’den tanıyoruz.

Bizler ABD’yi, insanlık dışı işkence haneye dönüştürülen Guatanamo’dan tanıyoruz.

Bizler, Bill Clinton’u da, Jimmy Carter’ı, Trump’ı da, Obama’ya da, Biden’ı da tanıyoruz.

Her biri, birer bebek ve çocuk katili; eli kanlı katillerdir.

Kovboy bozuntusu Biden’ı, bebek katili aslında insanlık katili Netanyahu’yu kucaklamasından, katledilen her masum Gazzeli’nin katledilmesinden tanıyoruz.

Bizler ‘ben dışişleri bakanı olarak değil, bir Yahudi olarak buradayım’ diyen Siyonist, Evanjelist ve neocon bozuntusunu da tanıyoruz.

Ortadoğu’daki insanlık dışı uygulamaların, işkencelerin, katliamların daha da derinleşmesinde bu katiller güruhunun etkisi ve katkısı vardır. Bugün binlerce küçücük bebeklerin ve atılan fosfor bombaların altında parçalanan masumların katledilmesinden sorumludurlar.

Bugün Gazze’de sözün bittiği, insanlığın bittiği bir süreç yaşanıyor. Sadece bebekler, çocuklar, kadınlar ve yaşlılar katledilmiyor, kedi, köpek ve diğer hayvanlara kadar topyekûn bir katliam yaşanıyor. Çünkü batıl dinleri, kendi elleriyle yazdıkları müsveddeleri böyle emrediyor.

Evet, bunların hepsi katildir. Elleri kirli ve kanlıdır. Kim, bu katilerin ellerini sıkarsa elleri kirlenir ve kanlanır. Tarih de gelecek nesillere böyle not eder.

Dolayısıyla bu eli kanlı katil, Siyonist Yahudi bozuntusu Blinken ülkeye kabul edilmemelidir. Aksi halde bu ülke de kirlenir. Bu ülkeyi kirletmeyi eli kanlı katillerle anılmasına hiç kimsenin hakkı da yetkisi de yoktur.

Bunlar zalimdir; küfür/şirk anlamında zalimdirler. Müslüman ne zulmeder ne de zulme rıza gösterir. Çünkü bilir ki zulme rıza zulümdür. Hz. Peygamber’in (as) buyurduğu gibi zulme engel olmazsak, eninde sonunda bu zulmün bizi de bulacağını unutmamalıyız. Hz. Ali’nin (ra) deyimiyle de “Zulmeden de zulme rıza gösteren de zalimdir.”

Bu zalimlerin zulümlerine ortak olmamak için Blinken zalimini Türkiye’nin kabul etmemesi, buna güç yetirilemiyorsa en azından protesto edici tarzda açık ve net bir tavır gösterilmelidir.

Rabbimizin “Zulmedenlere eğilim göstermeyin, yoksa size ateş dokunur” (Hud, 11/113) emri de asla unutmamalıdır. 04.11.2023

GRUBA KATIL