Tag Archives: Mısır

”İdam” Mı Dediniz? O Da Ne?

Seyyid Kutub’u idam mı ettiniz? Söyleyin bakayım, Fi Zilâl hacminde bütün dünyada onun kadar satan kaç kitap var? Onun kadar okunan ve onun kadar etkin kaç kitap var, sormuyoruz….

Abdullah Gül Esed’i de Tebrik Edecek mi?

Mustafa Siel:"Lafı hiç dolandırmaya, eveleyip gevelemeye gerek yok. Bu mesaj resmen kendi kendini inkar, kendi kendini sıfırlamadır. "

Firavunluğun yeniden hortla(tıl)ması ve Mısır

(Mayıs 2014) Emperyal güçler için bir halkın yok olması, iç savaş çıkması hiç mi hiç önemli değildir. Önemli olan kendi kirli ve sufli çıkarlarının devam etmesidir.

Ankara Müslümanlarla Dayanışma Platformu Mısırlı Darbecileri Telin Etti

İhvan Hakkındaki Yeni İdam Kararları ve Darbeci Sisi’nin Açıklamaları Ankara da Müslümanlarla Dayanışma Platformu (MÜSDAP) tarafından Elçilik Önünde basın açıklaması ile Protesto...

Dinle Ey Mısır!

İhsan Şenocak hoca, Mısır intibâlarını yazdı.

Mısır’da Selefi Hareketin Siyasetle İmtihanı

Mısır’da Selefi Hareketin sosyal ve siyasi hayatta yer alışı, İhvan’a paralel biçimde gerçekleşmiştir. Selefi hareket, siyasi mücadele içinde önemli ihtilaflarla karşı-karşıya ge...

“Araplar Arkadan Vurdu! Kâfir Türkler Hilafeti Sattı!”

Biz ne Arabız ne Arapçı, ne ABD kuklasıyız nede Avrupa'nın aptalı... Bizler Müslümanız ve Allah'ın emrini yerine getiriyoruz.

“R4BİA” İle Omuz Omuza..

Ankara İHH'nin organize ettiği ve Ankara Müslümanlarla Dayanışma Platformu tarafından desteklenen eyleme yüzlerce Müslüman katıldı.

Başkent, Katliam Durana Kadar Nöbete Devam Edecek!

Ankara'da İHH öncülüğünde gerçekleştirilen ve Ankara Müslümanlarla Dayanışma Platformu tarafından desteklenen eylemde, Ali Kaçar konuşmacıydı.